Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning Karins väg ”ingen fungerar”

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning av Per-Olof Wikman, 09:02, onsdag 28 juli 2021

Skickades till Stenungsund, 3 minuter senare

Hej. Ingen av belysningen fungerar på hela gatan, har varit i kontakt med vatten fall som hänvisar till kommunen! Hursomhelst så behöver det lösas!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 09:30, onsdag 25 augusti 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?