Tillbaka till samtliga rapporter

Glas på cykelvägen

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 08:46, fredag 23 juli 2021

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Glas på cykelvägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi åker och städar . Tack för informationen

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:59, fredag 23 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.