Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning utanför åkergatan 13

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Anette syvertsson, 09:10, torsdag 22 juli 2021

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Trasig gatubelysning utanför åkergatan 13

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:22, torsdag 19 augusti 2021

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 07:22, tisdag 24 augusti 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?