Tillbaka till samtliga rapporter

Utbrunnen bil

Rapporterat i kategori Nedskräpning av Mats Larsson, 13:34, tisdag 20 juli 2021

Skickades till Hofors kommun, 1 minut senare

Korsåvägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?