Tillbaka till samtliga rapporter

Väldigt dammigt

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 09:32, tisdag 20 juli 2021

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Mycket damm från vägen och högt dikesgräs

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klippa gräs i diken håller man på med. Vi kommer köra över vissa vägar nästa vecka när det gäller dammbindning. Vi kikar så fort vi kan

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:36, onsdag 21 juli 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:35, onsdag 18 augusti 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.