Tillbaka till samtliga rapporter

2 st gatubelysningar trasiga

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Hoforshus, 08:46, tisdag 20 juli 2021

Skickades till Hofors kommun, 3 minuter senare

2 st gatubelysningar trasiga, har varit det i minst 8 månader

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Bytt trasig säkring.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:57, måndag 25 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?