Tillbaka till samtliga rapporter

Jättebjörnloka

Rapporterat av Android i kategorin Park/Grönyta, anonymt 21:25, torsdag 15 juli 2021

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Det växer en jättebjörnloka utmed vägen. Bra att ta innan det blir flera!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:28, fredag 16 juli 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?