Tillbaka till samtliga rapporter

Det saknas knott i gatan vid Apoteksgatan 20.

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 19:49, onsdag 14 juli 2021

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Det är ett hål som någon kan snubbla i. För övrigt behövs det fyllas upp med sand kring knotten däromkring, det är mycket ojämnt nu.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?