Tillbaka till samtliga rapporter

Önskemål!

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 13:44, måndag 12 juli 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Saknar en sittplats på Kronovägen ,någonstans mellan återvinningen och rondellen längst ner . Skulle uppskatta en bänk utefter gångvägen ( gärna på toppen). Ungefär mitt emellan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej! Tack för ditt förbättringsförslag. Detta är dock inte ett ärende för Fixa min gata. Lägg istället gärna in ditt önskemål på Ale kommuns hemsida ale.se under synpunkter. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 14:22, måndag 12 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.