Tillbaka till samtliga rapporter

Övergiven bil

Rapporterat av Android i kategorin Gator, skyltar och parkering, anonymt 15:38, söndag 11 juli 2021

Skickades till Klippans kommun, 1 minut senare

Personbil stått här i ca 2 veckor nu. Blockerar parkeringsplats för andra som vill ner och gå och fiska I Stackarpsdammen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ärendet påbörjat.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:02, måndag 19 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.