Tillbaka till samtliga rapporter

Grinden mellan lekplatsen och ån är dålig på att stängas.Lätt för ett litet barn att bara putta upp den.Har varit så sedan de tog bort en massa träd längs ån i våras.

Rapporterat i kategori Lekplatser av Christina Ottosson, 20:11, fredag 9 juli 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 4 minuter senare

Grinden går lätt upp.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 10:18, söndag 8 augusti 2021

  • Behöver nog sätta fast stången som går ner i jorden på ett annat sätt. Den flyttar sig fram och tillbaka. Vid något läge går grinden lätt upp.

    Postat av Christina Ottosson 11:02, söndag 5 september 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?