Tillbaka till samtliga rapporter

Ett potthål i gatan igen.

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 12:23, torsdag 8 juli 2021

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Detta hål har funnits där i några veckor. Nära infart Forsgatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 07:01, torsdag 26 augusti 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?