Tillbaka till samtliga rapporter

Häcken i vändzonen är för hög.

Rapporterat i kategori Träd och buskage av olof holmström, 18:51, tisdag 6 juli 2021

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Kan inte se mina barn längre från fönstret eller när man går förbi. Den hade behövts tas ner en bra bit och även in på sidorna. Bilden på häcken är tagen ifrån vändzonen på Tulpanvägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan,

    Vi kommer behandla ert ärende och återkommer.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Skurups kommun 06:42, onsdag 7 juli 2021

  • Hej,

    Nu har ärendet åtgärdats.

    Tack för ni använt FixaMinGata.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Skurups kommun 07:03, fredag 13 augusti 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?