Tillbaka till samtliga rapporter

Sned lyktstolpe

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 12:44, tisdag 6 juli 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Vi blev glada när vi fick belysning men lyktstolpen är helt sned

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:23, tisdag 6 juli 2021

  • Det blev snabbt åtgärdat tack för det

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 23:15, tisdag 3 augusti 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?