Tillbaka till samtliga rapporter

Stopp i dagvattenbrunnen.

Anonym rapport i kategori Igensatt brunn, 09:55, torsdag 8 juli 2021

Skickades till Klippans kommun, 5 minuter senare

Står en del vatten när det regnar mycket .

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdad

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:04, måndag 19 juli 2021

  • Kategori ändrat från ‘Vatten och avlopp’ till ‘Igensatt brunn’

    Postat av Klippans kommun (Anneli Jormanainen) 15:27, tisdag 19 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?