Tillbaka till samtliga rapporter

Bortplockade luckor på flertalet gutulampor, alla kablar synliggjorda.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 08:10, tisdag 6 juli 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, mindre än en minut senare

Hänt sedan igår kväll!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej

    Tack för din anmälan. Åtgärdas kommer att ske inom kort..

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:33, tisdag 6 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.