Tillbaka till samtliga rapporter

Stora glasskärvor på gångväg

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 08:01, tisdag 6 juli 2021

Skickades till Lysekils kommun, 3 minuter senare

En krossad stor glasflaska på gångvägen i Ålevik.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:26, tisdag 3 augusti 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?