Tillbaka till samtliga rapporter

Påkörd lyktstolpe-Lampan på marken.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 18:43, söndag 4 juli 2021

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Upptäckte i eftermiddags att lyktstolpen lutade betänkligt. Gick dit och såg att lampan låg på marken och hela stolpen rubbad...

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:53, måndag 2 augusti 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?