Tillbaka till samtliga rapporter

Sne skylt

Rapporterat av Android i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 10:36, söndag 4 juli 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Sne skylt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Denna väg är statlig och omhändertas av Trafikverket. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:15, måndag 5 juli 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 11:16, söndag 1 augusti 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.