Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp och glas krossat på vägen

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning av Vanja Widander, 10:33, söndag 4 juli 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Skräp och glas krossat på vägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Denna väg är statlig och omhändertas av Trafikverket. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:11, måndag 5 juli 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 11:17, söndag 1 augusti 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?