Tillbaka till samtliga rapporter

Behöver ränsas i vägen

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 00:35, torsdag 1 juli 2021

Skickades till Forshaga kommun, 5 minuter senare

Hej kan ni göra något åt detta ser för jävligt ut på alla gator med så här på så göra något nu

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ok.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:36, tisdag 6 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.