Tillbaka till samtliga rapporter

Illaluktande föremål, Däck

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning och klotter, anonymt 20:40, tisdag 29 juni 2021

Skickades till Klippans kommun, 5 minuter senare

Plastpåse ned något som luktar fruktansvärt. Sen ligger där lite skräp och däck på platsen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?