Tillbaka till samtliga rapporter

Diket igenvuxen

Rapporterat av Android i kategorin Park/Grönyta, anonymt 14:27, tis 29 juni 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Diket längs med tomten på Jonsvägen7 är igenvuxen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:31, ons 30 juni 2021

  • Hej Vi har en maskin som är igång med dikesklippning . Har väl inte varit hos er ännu men i såna fall är det nog inom kort .

    Postat anonymt 07:21, tors 1 juli 2021

  • Hej, detta är nu klippt. Tack för att du skickade in detta på fixa min gata

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:52, ons 7 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.