Tillbaka till samtliga rapporter

Kungsfiskareskilan

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 09:29, tisdag 13 juli 2021

Skickades till Klippans kommun, 1 minut senare

Neddragna vägglampor 2st. Avdelning C, väggen mitt emot gungställning för personer med funktionsvariation. Mvh Achraf/mobila teamet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vägglamporna är elsäkrade så ingen kan komma till skada och kommer åtgärdas inom kort.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:33, måndag 19 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.