Tillbaka till samtliga rapporter

Ogräs på trottoar

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 11:25, torsdag 24 juni 2021

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Mycket ogräs vid trottoaren som inte ser så trevligt ut. På nåt ställe har det t.o.m. börjat växa en björk i sprickorna i asfalten.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:58, torsdag 22 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.