Tillbaka till samtliga rapporter

Markeringsskärmar felvända

Rapporterat av iOS i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 07:25, måndag 21 juni 2021

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Två av fyra markeringsskärmar är felvända och hänvisar trafiken in mot husbilarna

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 14:39, onsdag 18 augusti 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:16, onsdag 15 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?