Tillbaka till samtliga rapporter

Träd på fastigheten hänger ut i gatan.

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 21:32, söndag 20 juni 2021

Skickades till Lilla Edet, 2 minuter senare

Träden som står på privat tomt har växt sig stora och hänger ut över vägen såpass mycket så att om man kommer med en liten högre personbil så måste man köra över lite på fel sida vägen. Sop- och lastbilar som kommer behöver definitivt köra på fel sida, inte kul att möta en sådan där. Har försökt förmedla problemet till den som bor där men ingen åtgärd har gjorts.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?