Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt och röta i fast monterat bord/bänk. Gräns staket mot älven trasigt, bör finnas där som markering .

Anonym rapport i kategori Övrigt, 19:59, lördag 19 juni 2021

Skickades till Forshaga kommun, mindre än en minut senare

De här har varit en längre tid, bra att området hålls fräscht. Sly har tagits ner mot själva älven, så nu mkt luftigare och finare.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi meddelar berörd fastighetsskötare.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:54, onsdag 30 juni 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.