Tillbaka till samtliga rapporter

Eldosa trasig

Anonym rapport i kategori Lekplatser, 11:59, lördag 19 juni 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Eldorado trasig. Barn kan stoppa in fingrarna. I "solskyddet" vid piratskepp.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till Ale El som ansvarar för detta, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 13:25, måndag 21 juni 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.