Tillbaka till samtliga rapporter

Otrygg gångväg pga mycket buskage och dålig belysning

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage, anonymt 11:51, lördag 19 juni 2021

Skickades till Lysekils kommun, 3 minuter senare

Buskar och träd har växt kraftigt och tillsammans med dålig belysning längs gångbanan skapar det en otrygg miljö. Området skulle behöva beskäras kraftigt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:58, onsdag 21 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.