Tillbaka till samtliga rapporter

Grus kvar sedan vintras

Anonym rapport i kategori Gång och cykelbana, 07:18, torsdag 17 juni 2021

Skickades till Klippans kommun, 1 minut senare

När man sopa bort grusen efter i vintras så lämnade man kvar en massa grus på en bit på cykelvägen. Varför tar man inte bort allt? Likadant i flera gator i området. Många barn som åker tex sparkcykel och inlines där, och då kan det vara lätt att ramla.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdad

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:15, måndag 19 juli 2021

  • Cykel och gångväg från vedby skolan! Nu har en lykta varit trasig sedan början av året! Inspekteras inte detta av kommunen? Åtgärda genast!

    Postat av Daniel 21:09, tisdag 28 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?