Tillbaka till samtliga rapporter

Skyltar

Rapporterat av Android i kategorin Park, träd och buskage, anonymt 14:27, onsdag 16 juni 2021

Skickades till Klippans kommun, 3 minuter senare

Träd avlägsnat. Skyltar obseleta.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 16:03, onsdag 14 juli 2021

  • Vi tar en titt på detta och rycker skylten om den inte längre är aktuell.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:22, måndag 19 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.