Tillbaka till samtliga rapporter

Fäste trasigt

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser, anonymt 16:22, lördag 12 juni 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Fästet är trasigt på klätterställningen. Vass skruv som är helt blottad

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 16:19, måndag 14 juni 2021

  • Det är åtgärdat . Mvh Gata Park

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Henrik Thell) 15:25, tisdag 15 juni 2021

  • Tycker dock inte åtgärden var den bästa

    Postat anonymt 19:14, lördag 10 juli 2021

  • Tack för din återkoppling. Jag framför din synpunkt till Gata Park-enheten. Hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:27, måndag 12 juli 2021

  • Hej Tack för uppmärksamheten , vi skickar någon som kollar detta under dagen .

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat av Ale kommun (Henrik Thell) 09:09, torsdag 15 juli 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?