Tillbaka till samtliga rapporter

Häcken hänger ut på gåbanan.

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 21:35, fredag 11 juni 2021

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Häcken hade behövt klippas in, hänger ut på gånbanen så man får gå på vägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan,

    Detta är Trafikverkets område, vi överför ärendet till dem.

    Tack för ni använt FixaMinGata.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:44, måndag 14 juni 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.