Tillbaka till samtliga rapporter

Glas på cykelvägen

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 08:16, fredag 11 juni 2021

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Glas på cykelvägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:49, onsdag 30 juni 2021

  • Hej! Cykelbanan längs med Skivedtorpssgatan, från Strömgatan ner till Karlstadsvägen, har massor av sprickor dår gräs växer upp och kommer cykelhjulen ner det vill det skära och man åker omkull. Nästan lika illa från Skivedstorpgatan upp till återvinningen längs med Karlstadsvägen. Vänligen Maria

    Postat anonymt 10:53, söndag 4 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.