Tillbaka till samtliga rapporter

Glas på cykelvägen

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 08:16, fredag 11 juni 2021

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Glas på cykelvägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 07:49, onsdag 30 juni 2021

  • Hej! Cykelbanan längs med Skivedtorpssgatan, från Strömgatan ner till Karlstadsvägen, har massor av sprickor dår gräs växer upp och kommer cykelhjulen ner det vill det skära och man åker omkull. Nästan lika illa från Skivedstorpgatan upp till återvinningen längs med Karlstadsvägen. Vänligen Maria

    Postat av Maria 10:53, söndag 4 juli 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?