Tillbaka till samtliga rapporter

Fabriksgatan

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning av Jasmina, 18:58, torsdag 10 juni 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Ni har skickat gräsklippare utan att städa först...

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?