Tillbaka till samtliga rapporter

Högt gräs

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 15:34, torsdag 10 juni 2021

Skickades till Hofors kommun, 1 minut senare

När du ska åka ut mot Bruksvägen och ska försöka se om det kommer bilar till vänster från viadukten är det mycket högt gräs som gör det svårt att se om bilar kommer

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:13, torsdag 1 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.