Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning som inte fungerar riktigt

Rapporterat i kategori Gatubelysning av kundtjänst, 08:17, torsdag 10 juni 2021

Skickades till Klippans kommun, 3 minuter senare

Blinkande gatulampa utanför Mossgatan 4a

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande en lampa som ej fungerar på Mossgatan 4 A

    Postat av Kundtjänst 10:01, tisdag 29 juni 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 08:33, torsdag 8 juli 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?