Tillbaka till samtliga rapporter

Hopplöst

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 19:30, onsdag 9 juni 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 5 minuter senare

Uteliggare, samlingspunkt. Samling av skräp avfall och avföring

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ladan är riven🙏

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 00:03, torsdag 8 juli 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?