Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gata vid brunn

Rapporterat av iOS i kategorin Vatten och avlopp av Britta werme, 12:03, tisdag 8 juni 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 2 minuter senare

Brunn där asfalten går sönder runt om

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?