Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp och kontorsstol

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning och klotter, anonymt 11:11, tisdag 8 juni 2021

Skickades till Klippans kommun, 3 minuter senare

Skräp under bron ligger lite överallt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?