Tillbaka till samtliga rapporter

Rensning

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 13:21, måndag 7 juni 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Klippa ner träd och buskar för att behålla en öppen yta.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:10, måndag 7 juni 2021

  • Hej Tack för din anmälan denna mark är naturområde vi handlägger och prioriterar i dessa områden ,om det inte utgör fara.

    Mvh Henrik Thell

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:01, måndag 7 juni 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.