Tillbaka till samtliga rapporter

Glas och och mycket skräp på skateparken

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 10:50, söndag 6 juni 2021

Skickades till Forshaga kommun, 5 minuter senare

Har plockat bort sönderklippta aluminiumburkar som va otroligt vasst. Men finns glassplitter utspritt samt att det är allmänt väldigt skräpigt på och runt skateparken.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • AME sköter städningen på skateparken enligt ett schema.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:55, onsdag 30 juni 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.