Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig vägbom

Rapporterat av iOS i kategorin Skadegörelse, anonymt 10:13, söndag 6 juni 2021

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Trasig vägbom innan bilväg

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi är medvetna om problemet, vi åtgärdar så fort vi hinner.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 06:22, måndag 7 juni 2021

  • Klart!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:50, fredag 18 juni 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.