Tillbaka till samtliga rapporter

Björk skymmer korsning/trafikskylt

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 12:34, fredag 4 juni 2021

Skickades till Västerås, 1 minut senare

En björk skymmer bilar/korsning/trafikskylt vid vältrafikerad väg. Farligt! Tacksam om detta kan åtgärdas snarast.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Nu är det ännu värre då växt till sig! Dessutom finns det här problemet vid var och varannan refug runtom stan.

    Postat anonymt 17:24, lördag 3 juli 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Fortfarande öppen, via enkät, 19:04, lördag 31 juli 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?