Tillbaka till samtliga rapporter

Rishög, stubbe, oklippt gräs

Anonym rapport i kategori Park, träd och buskage, 13:07, torsdag 3 juni 2021

Skickades till Klippans kommun, 2 minuter senare

Nedskräpning i form av rishög och stubbe, har legat där sedan i november. Gräset är oklippt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi tar kontakt med Hembygdsföreningen och informerar om detta.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:43, måndag 19 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.