Tillbaka till samtliga rapporter

Stort hål i anslutning till asfaltskant.

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Pernilla Carlsson, 11:08, torsdag 3 juni 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Samma återkommande hål behöver fyllas igen. Ligger mot asfaltskant.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Denna väg är enskild och omhändertas av Älvängens vägförening. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:15, torsdag 3 juni 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?