Tillbaka till samtliga rapporter

Påkörd busspelare

Anonym rapport i kategori Trafiksignaler, 15:45, onsdag 2 juni 2021

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Hej, När kommer denna att lagas? Var mer än en vecka sedan bussen körde på den och genomfartstrafiken ökar för varje dag som går

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Detta har omhändertagits så fort som möjligt och vi inväntar svar från ansvariga om ungefär tidsram, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:08, torsdag 3 juni 2021

  • Ansvariga på Nobina kommer att se över detta på onsdag 16 juni nästa vecka, hälsningar kontaktcenter

    Postat anonymt 11:55, fredag 4 juni 2021

  • Hej, detta är åtgärdat

    Mvh Tobbe Engström

    Postat anonymt 07:45, onsdag 7 juli 2021

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:46, onsdag 7 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.