Tillbaka till samtliga rapporter

Svart fåglar

Rapporterat av Android i kategorin Park, träd och buskage, anonymt 19:34, måndag 31 maj 2021

Skickades till Klippans kommun, 1 minut senare

Nu måste kommunen åtgärda problemet med svart fåglarna, dom låter o skiftar ner. Går nästan inte att sitta ute... Alt att vi ta itu med problemet själva...

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Om det är på kommunalmark lägger vi det till kommunjägarna.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:11, måndag 19 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.